Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Trenbolone-Short-150
- Availability: Out Of Stock
Price:
$66
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
Beligas Testosterone Trenbolone Short 150
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135
Dragon Pharma GLOW
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 40mg |
$159
PARA PHARMA DIANABOL 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methandienone 20mg/tab |
| Common name | Dianabol / Dbol / Methandienone |
$58
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$39




